slide 1 slide 2

Pokoje

Do Państwa dyspozycji oddajemy 33 komfortowe pokoje,  w tym Pokój Marszałkowski, 4  pokoje Superior i 28 pokoi Classic, z czego część z nich na życzenie naszych Gości może być wykorzystana jako pokoje rodzinne, ze względu na swą przestrzeń i komfort bardzo szerokich łóżek.

Pokój marszałkowski

Pokój Marszałkowski

To ekskluzywne miejsce godne samego Marszałka Józefa Piłsudskiego. Poczują się tu Państwo niezwykle wyjątkowo. Jego dostojny klimat i wnętrze wykończone ze szczególną dbałością o detale sprawiają, że jest on idealny na specjalne okazje, tym bardziej, że już na powitanie czeka na Państwa butelka czerwonego wina.

Rezerwacja Galeria Cennik
Pokój superior

Superior

to pokoje szczególne pod względem przestrzeni i wyposażenia. Wyróżania je jedyny w swoim rodzaju przepiękny widok na panoramę miasta. A do tego szerokie i wygodne łóżka King Size 180x200cm, minibary, suszarki, szlafroki i świeża prasa.  Wszystko zaplanowane tak, by wyprzedzić Państwa potrzeby.

Rezerwacja Galeria Cennik
Pokój typ 3

Classic

zapewniają naszym Gościom wszelkie udogodnienia, których oczekuje się w hotelach wysokiej klasy. W każdym pokoju znajduje się łazienka, biurko niezbędne do pracy, telefon, szerokopasmowy bezprzewodowy dostęp do Internetu, TV LCD 32" oraz... najszersze łóżka wśród wrocławskich hoteli o podobnym standardzie.

Rezerwacja Galeria Cennik
Pokój typ 4

Family

to możliwość wykorzystania części pokoi nawet dla czteroosobowej rodziny. W każdym z nich znajdują się dwa bardzo szerokie, podwójne łóżka, zapewniające komfortowy sen całej rodzinie. Do tego duża przestrzeń pokoju, gdzie każdy znajdzie swój spokojny kącik do pracy lub zabawy.

Rezerwacja Galeria Cennik