slide 1 slide 2

Hotel Marshal - O nas

Z przyjemnością prezentujemy Państwu najnowszy we Wrocławiu Hotel Marshal***.
W myśl naszej dewizy Enjoy comfort, z najwyższą dbałością o szczegóły, stworzyliśmy komfortowe warunki niezbędne zarówno do pracy, jak i wypoczynku.

Stylowe, przestronne pokoje oraz kameralna atmosfera w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem hotelarskim, pozwoliły nam stworzyć wyjątkowe miejsce na hotelowej mapie Wrocławia.

Wystrój oraz wnętrze hotelu nawiązują do XIX wiecznej architektury budynku. Z jego okien roztacza się piękny widok na 150 letni gmach Dworca Głównego. Jest on jednym z najbardziej unikatowych zabytków Wrocławia, poddanym obecnie rewitalizacji.

Hotel znajduje się przy ul. Marszałka Piłsudskiego - jednej z głównych arterii Wrocławia, vis a vis Dworca Głównego. Lokalizacja w samym centrum miasta pozwala na swobodne dotarcie do nas podróżującym zarówno samochodem jak i pociągiem. W celu zapewnienia Państwu komfortu oferujemy również transfer z lotniska.

Znajdujące się w bliskiej odległości kina, teatry, filharmonia, centra handlowe oraz liczne atrakcje turystyczne Wrocławia zapewnią Państwu moc wrażeń. Do Państwa dyspozycji pozostaje także nasz wykwalifikowany personel, który z przyjemnością doradzi i pomoże w ich organizacji.

Do Państwa dyspozycji oddajemy 33 przestronne pokoje, w tym Pokój Marszałkowski, 4 pokoje Superior, 28 pokoi Classic, z których część  może być wykorzystana jako pokoje rodzinne, ze względu na swą przestrzeń i komfort bardzo szerokich łóżek.

Posiadamy również pokój przystosowany dla osób niepełnosprawnych. We wszystkich pokojach znajdują się łazienki, biurko niezbędne do pracy, szerokopasmowy, bezprzewodowy dostęp do Internetu, 32' telewizory LCD z wyborem kanałów TV SAT.

Powierzchnia naszych standardowych pokoi osiąga nawet 25 m2, a łóżka we wszystkich pokojach typu TWIN mają szerokość 140cm. Wszystko to w połączeniu z otwartym całą dobę Lobby Barem oraz doświadczonym personelem zapewni Państwu poczucie swobody oraz maksimum komfortu podczas pobytu w Hotelu Marshal we Wrocławiu.